Sven Palmqvist Kraka nr 411 vas Orrefors 1950-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN PALMKVIST, Kraka nr 411, vas, Orrefors, 1950-tal, glas, dekor med nätmönster i gulgrönoch blå nyans, undersidigt signerad i godset, höjd ca 19 cm

Fint skick. Limrester efter etiketter.

903353

2021-04-25