Sängbord/sidobord tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SÄNGBORD/SIDOBORD, tidigt 1900-tal, fanerad med björk, stenskiva, sarglåda, bredd 37,5 cm, djup 37 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage, nagg, fanerskador, renoverad och kompletterad.

903357

2021-04-24