Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta, klar glasmassa med sjögräs dekor i grönt, undersidigt signerad och numread LH 1716, höjd ca 18.5 cm
Undersidiga repor. Limrester efter etikett.
903358
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här