Vicke Lindstrand Vas Kosta

Vicke Lindstrand Vas Kosta
Vicke Lindstrand Vas Kosta
Vicke Lindstrand Vas Kosta
Vicke Lindstrand Vas Kosta
Vicke Lindstrand Vas Kosta
Vicke Lindstrand Vas Kosta
Vicke Lindstrand Vas Kosta
Vicke Lindstrand Vas Kosta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta, klar glasmassa med sjögräs dekor i grönt, undersidigt signerad och numread LH 1716, höjd ca 18.5 cm

Undersidiga repor. Limrester efter etikett.

903358

2021-04-25