Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅLAR, 2 st, samt FAT PÅ FOT, porslin, Kina, 1800-tal, polykrom dekor, längd 14-17 cm.
En skål med konstlagas kant, i övrigt bruksslitage och tillverkningsdefekter.
903366
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här