Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd 77 cm, bredd 74 cm

Bruksslitage

903371

2021-04-16