Vinglas 1800-tal

Vinglas 1800-tal
Vinglas 1800-tal
Vinglas 1800-tal
Vinglas 1800-tal
Vinglas 1800-tal
Vinglas 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

VINGLAS, 6+4+1, snarlika, 1800-tal, graverad dekor, höjd ca 11,5-13 cm

Ett medföljande med kantnagg

903378

2021-04-15