Taklampa 1950/60-tal

Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

TAKLAMPA, 1950/60-tal, bemålad plåt med glasinsatser, höjd ca 32, 24x24 cm

Slitage

903384

2021-04-19