Roland Svensson Svenska Högarna

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad Roland S, PT-74, färglitografi, ca 30x45 cm

903386

2021-04-15