Ampel i empirestil

Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1800-talets slut, empirestil, mässing samt svärtad plåt, 6 ljusarmar, höjd ca 50, diameter ca 48 cm

Bruksslitage

903396

2021-04-16