Palazzo Barberini, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Palazzo Barberini med Fontana del Tritone i förgrunden, akvarellerad pennteckning på papper fäst på papp, 25 x 40,5 cm

903400

2021-04-18