Bokhylla Roxen Ikea
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BOKHYLLA, modell "Roxen", för IKEA, 1950/60-tal, tekafanér samt svärtade gavlar, höjd ca 175, 101x35 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Bruksslitage
903402
Päivämäärä:
2021-04-15