Sockerskål silver

Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERSKÅL, med lock, silver, otydliga mästarstämplar, Malmö 1917, invändigt förgylld, höjd ca 15 cm, vikt ca 489 g, strösked i silver från CG Hallberg medföljer

Ströskeden med gravyr

903410

2021-04-15