Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA / PLAFOND, K 5-40, Idman, 1900-talets mitt, skärm, veckad plast, mässingsdekorationer, 4 ljuspunkter, diameter 75 cm

Bruksslitage

903433

2021-04-16