Spegel samt konsollbord i empirestil
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLLBORD, tidigt 1900-tal, empirestil, fasettslipat spegelglas, bronserad dekor, konsollbordet med skiva av kolmårdsmarmor, höjd på bord 75, 70x37, mått på spegeln ca 165x80 cm
bruksslitage
903439
2021-04-16