Spegel samt konsollbord i empirestil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLLBORD, tidigt 1900-tal, empirestil, fasettslipat spegelglas, bronserad dekor, konsollbordet med skiva av kolmårdsmarmor, höjd på bord 75, 70x37, mått på spegeln ca 165x80 cm

bruksslitage

903439

2021-04-16