Hans J Wegner fåtöljer
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
12 500 SEK
HANS J WEGNER, fåtöljer, 1-par, 2000-tal, för Getama, Danmark, modell 34/1, lösa sittplymåer, klädsel i skinn, metallben, en fåtölj etikettmärkt och daterad 2010, sitthöjd ca 40, bredd 80, rygghöjd 70 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage,
903443
2021-04-18