Hans J Wegner fåtöljer

Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer
Hans J Wegner fåtöljer

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

12 500 SEK

HANS J WEGNER, fåtöljer, 1-par, 2000-tal, för Getama, Danmark, modell 34/1, lösa sittplymåer, klädsel i skinn, metallben, en fåtölj etikettmärkt och daterad 2010, sitthöjd ca 40, bredd 80, rygghöjd 70 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage,

903443

2021-04-18