Stefan Igelström färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEFAN IGELSTRÖM (född 1953): komposition, färglitografi, signerad Stefan Igelström, 60/290, bladmått ca 58x42 cm

ej examinerad ur ram

903478

2021-04-16