Carl Peter Hallberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL PETER HALLBERG (1809-1879): Insjölandskap, monogramsignerad CH, olja på duk, ca 31x40 cm

svag monogramsignatur

903479

2021-04-16