Vägglampetter, ett par

Vägglampetter, ett par
Vägglampetter, ett par
Vägglampetter, ett par
Vägglampetter, ett par
Vägglampetter, ett par
Vägglampetter, ett par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGLAMPETTER, (2 st) 1900-tal, tvåarmade, mässing, ca höjd 7 cm, längsta bredd ca 22 cm.

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage.

903482

2021-04-16