Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 60x73 cm
Zustandsbeschreibung
903486
2021-04-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner