Soffbord Arper

Soffbord Arper
Soffbord Arper
Soffbord Arper
Soffbord Arper
Soffbord Arper
Soffbord Arper

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 2000-tal, Arper, skiva med vitt laminat, på centralfot av stål, höjd ca 52, 80x70 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

903491

2021-04-16