Kerstin Hörlin Holmquist soffa Paradiset
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 200 SEK
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, "Paradiset", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, textilklädsel, klädda knappar, sitthöjd ca 38, längd 183 cm
Bruksslitage, ställvis hårdare, torkad stoppning, senare klädsel
903495
2021-04-16