Kerstin Hörlin Holmquist soffa Paradiset

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 200 SEK

KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, "Paradiset", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, textilklädsel, klädda knappar, sitthöjd ca 38, längd 183 cm

Bruksslitage, ställvis hårdare, torkad stoppning, senare klädsel

903495

2021-04-16