Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1920/30-tal, 3 lådor, svartmålade handtag, höjd ca 69, 80x39,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta i utlämningen

903503

2021-04-16