Endre Nemes färglitografier

Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ENDRE NEMES (1909-1985): kompositioner, 2 st, signerade och daterade Endre Nemes 1975 resp -77, den senare numrerad 16/150, litografier, bladmått 61x71 resp 75x56 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerade ur ram

903510

2021-04-15