4 000 SEK
1 500 SEK
ROSENTHAL, vas, jugend, signerad Hamer, dekor med bl.a. ekoxe, höjd ca 28cm
Fotringsnagg, nagg/bortfall på ekoxens horn
903519
2021-04-15