Vas Rosenthal

Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal
Vas Rosenthal

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

ROSENTHAL, vas, jugend, signerad Hamer, dekor med bl.a. ekoxe, höjd ca 28cm

Fotringsnagg, nagg/bortfall på ekoxens horn

903519

2021-04-15