Gustaviansk karmstol

Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, gustaviansk, skuren dekor, klädd i cognacsfärgat skinn, sitthöjd 40 cm

Förlängda ben, slitage

903520

2021-04-16