Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Ludwig Streitenfeld (1849-1930), Trompe l´oeil med pipa och nyckel, olja på pannå, signerad Streitenfeld, 35x25,5 cm
Oramad
903521
2021-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här