Ludwig Steitenfeld oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Ludwig Streitenfeld (1849-1930), Trompe l´oeil med pipa och nyckel, olja på pannå, signerad Streitenfeld, 35x25,5 cm

Oramad

903521

2021-04-15