KENNETH LINDGREN akvarell

KENNETH LINDGREN akvarell
KENNETH LINDGREN akvarell
KENNETH LINDGREN akvarell
KENNETH LINDGREN akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KENNETH LINDGREN (f.1939-), "Rödstjärt, räv, vråkan, sparvuggla" , signerad samt daterad Kenneth Lindgren - 81, akvarell på papper, bildmått ca 34x26 cm

Ej examinerad ur ram

903528

2021-04-17