Olga Semenova färglitografi

Olga Semenova färglitografi
Olga Semenova färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): Kvinna vid bardisk, signerad Semenova Olga, numrerad 103/250, färglitografi, ca 53x81 cm

903530

2021-04-16