Plakett Kina

Plakett Kina
Plakett Kina
Plakett Kina
Plakett Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLAKETT, sten, Kina, 1900-tal, dekor av musicerande par på terrass i pärlemor, ca 15x8 cm, monterad i träram

Smärre nagg på baksidan

903533

2021-04-18