Sideboard Danmark
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1950-tal, Danmark, teakfanér, underdel med skjutdörrar, mittdel med 4 lådor, ovandel med skutdörrar och bakomliggande hyllplan, höjd ca 165, 160x48 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis fanérskador, avslag på lådhandtag
903548
2021-04-18