Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGHYLLA, 1960-tal, Troeds, Bjärnum, mahognyfanér., svartmålade metall, hyllplanen 135x25 cm, vägggavlan höjd ca 190 cm

Fanérskador kring hyllplan förekommer, ej monterad

903552

2021-04-17