Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SIGURD BERNHOLM (1890-1969): kulla klädd i Orsadräkt, olja på duk, signerad, ca 65x55 cm
Viss gulnad samt mindre krackelyr
903553
2021-04-17