SIGURD BERNHOLM

SIGURD BERNHOLM
SIGURD BERNHOLM
SIGURD BERNHOLM
SIGURD BERNHOLM
SIGURD BERNHOLM
SIGURD BERNHOLM

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SIGURD BERNHOLM (1890-1969): kulla klädd i Orsadräkt, olja på duk, signerad, ca 65x55 cm

Viss gulnad samt mindre krackelyr

903553

2021-04-17