Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ADOLF BOCK, segelbåt på öppet hav, signerad, olja på duk, ca 59x50 cm, detta är inte ett verk av konstnären med samma namn Adolf Bock, (1890-1968)
903555
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här