Adolf Bock oljemålning

Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADOLF BOCK, segelbåt på öppet hav, signerad, olja på duk, ca 59x50 cm, detta är inte ett verk av konstnären med samma namn Adolf Bock, (1890-1968)

903555

2021-04-17