Eva Bagge

Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): fiolspelande man, signerad och daterad Eva Bagge -49, olja på duk, 61x50 cm

903556

2021-04-17