Ola Billgren färglitografi

Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001) färglitografi, signerad Ola Billgren -83, numr. 46/100, ca 45x36 cm

Ej examinerad ur ram

903567

2021-04-18