Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets böran, stomme i mässing, 9 armar, dekor med blommor, höjd 74, diameter 80 cm
Lagning, slitage
903569
2021-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här