Skulptur Aja Unonius Arabia

Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia
Skulptur Aja Unonius Arabia

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AJA UNONIUS ( Finland, 1901-1972): skulptur i form av tjur, Arabia, glaserat keramik, signerad, höjd ca 10, längd 21 cm

Smärre slitage, nagg på ena hornet

903581

2021-04-17