Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGLAMPA, 1950-tal, ställbar arm, plåt samt mässing, märkt Voss, höjd ca 27 cm
Slitage, lågot lös skärm
903582
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här