Vägglampa 1950-tal

Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal
Vägglampa 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPA, 1950-tal, ställbar arm, plåt samt mässing, märkt Voss, höjd ca 27 cm

Slitage, lågot lös skärm

903582

2021-04-19