Bord 1900-tal,
2021-04-18
903584
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORD, 1900-tal, betsad ek, med tygmönster med figurer under glasskivan, höjd ca 67 cm, bredd ca 69 cm
Slitage