Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, brun läderklädsel, djuphäftad och pärlspikad, sitthöjd 36 cm
Slitage, enstaka pärlspik saknas, en knapp saknas
903585
2021-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här