Stolar 1 par

Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets början, barockstil, ek, spiralvridna ben, bronserad läderklädsel, sitthöjd 48 cm

Slitage, skador

903586

2021-04-16