Taklampa 1950/60-tal

Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1950/60-tal, glas samt svart plåtskärm, höjd ca 19, diameter 48 cm

Slitage

903591

2021-04-19