Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 1900-talets mitt, bestad bok och mahogny, höjd ca 51, 53x33 cm

Bruksslitage, solblekt samt fuktskador kring översta toppskivan

903595

2021-04-17