Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BROR DRAKE (1875-1960): "Strandvägen, Filipstad", signerad samt daterad Bror Drake -09, akvarell på papper, ca 21x13,5 cm
Ej examinerad ur ram
903596
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här