Fotografier

Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGRAFIER, ca 32 st, 1940/50-tal, delvist med autografer, mestadels amerikanska filmstjärnor, även tryckta autografer, varierande mått

Hanteringsveck samt slitage

903602

2021-04-17